معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: اجرای طرح نیروی کار در فصل بهار 1399  از ابتدای روز بیستم اردیبهشت به مدت دو هفته از طریق تماس تلفنی انجام می‌شود. 

  جواد لطفي همچنین  اعلام کرد :در فصل بهار امسال به دليل شيوع بحران ويروس كوويد 19،روش اجرای طرح آمارگیری نیروی کار دستخوش تغییراتی شده است.به این منظور کمیته فنی برای رفع معضل در جمع آوري اطلاعات بازار كار،تشکیل شده است و شيوه ها و راهكارهاي جايگزين در نظر گرفته شده است.به منظور ارزيابي و تحليل سياستهاي كلان اقتصادي، آمارگيري طرح نيروي كار از خانوارهاي استان با آخرين توصيه هاي سازمان بين المللي كار (ILO)  با هدف محاسبه ي شاخص هاي فصلي و سالانه نيروي كار، از جمله نرخ مشاركت اقتصادي، نرخ بيكاري اجرا می گردد.

بر اين اساس، با توجه به اجراي طرح نيروي كار در فصل بهار 1399 از ابتداي روز بيستم ارديبهشت به مدت 2 هفته، با خانوارهاي مشمول نمونه گيري تصادفي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، جمع آوري آمار و اطلاعات طرح مذكور از طريق تماس تلفني انجام مي گيرد. همچنين در صورت عدم دسترسي تلفني به خانوار، با رعايت كامل پروتكل‌هاي بهداشتي، تكميل پرسشنامه ها از طريق مصاحبه حضوري اجرا خواهد شد.

گفتني است تلفن هاي ستاد آمارگيري مستقر در سازمان مديريت و برنامه ريزي استان خراسان جنوبي براي تماس با خانوارهاي نمونه با پيش شماره 3127 خواهد بود.

 

 

معاون آمار و اطلاعات

 

جواد لطفی

فرم خام شاخص ها و نماگرهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بهار 1399

کتاب شاخص ها و نماگرهای سال 1398

 

کتاب شاخص ها و نماگرهای زمستان 1398

 

سامانه شناسنامه آبادی های استان

 

 

اطلاعات برای مسئولین و سیاستگذاران

  

اطلاعات برای پژوهشگران و دانشجویان

 
 

فرم درخواست همکاری با معاونت آمار